להזמנת חופשה צלצלו עכשיו:  050-7924035

יעדים פופלרים נוספים

חופשה בפריז

 

אנשים רבים סבורים שפריז היא העיר הכי רומנטית בעולם ולכן זוגות רבים מזמינים חופשה בפריז ונהנים מביקור באתרים ומקומות שכיף ונעים לשהות בהם ביחד עם האדם שהכי אוהבים.

בנוסף לכך ידוע שפריז היא אחד היעדים המבוקשים והנפוצים ביותר על ידי ישראלים רבים הן לשם נסיעה לירח דבש, גיחה קצרה לביקור של מספר ימים וכמובן כנסיעה המתאימה לטיול בר או בת מצווה.

בזכות עובדות אלה תמיד ניתן למצוא דילים לפריז במחירים אטרקטיביים, כדאיים ומשתלמים.

פריז עצמה מציעה שלל אפשרויות ביקור ובילוי אשר יתאימו לכל מבקר ולכל תייר.

ניתן למצוא חברות תעופה ותיירות רבות המציעות חופשה בפריז ואפשר יהיה להזמין דרכן את כל מרכיבי החופשה המושלמת - טיסה במועדים נוחים, מלון במיקום וברמה המתאימים ביותר, כרטיסים לאטרקציות, פעילויות או אתרים נבחרים על פי הרצון וההעדפות וכמובן כל מידע נוסף שהנוסע יצטרך בטרם הנסיעה.

כאשר מזמינים דילים לפריז הרבה יותר קשה לשנות את האפשרויות המוצעות אך קל הרבה יותר שהמחיר יכלול את כל השירותים הבסיסיים ולא יהיה עוד הרבה להוסיף לאחר בחירת הדיל עצמו.

 

מה לעשות במהלך חופשה בפריז?

 

פריז מציעה כאמור אין ספור אתרים, אטרקציות ואזורים לבילוי.

נהר הסיין הזורם בתוכה וחוצה אותה לשתי גדות מספק אף הוא אטרקציות ומקומות בילוי, אם בדמות שיט בסירות ואם בשהייה מהנה ושקטה בצמוד לו.

פריז משופעת במוזיאונים מעניינים המאכלסים לא מעט פריטי היסטוריה ואומנות וכמובן שהיא נחשבת לעיר אופנה מרכזית ומובילה ויש בה לא מעט מרכזי קניות, בילוי ופנאי.

אי אפשר להשלים חופשה בפריז ללא אכילה במסעדה מיוחדת ויוקרתית המציעה מגוון של מנות מסורתיות ומיוחדות מהמטבח הצרפתי וקל להגיע ממקום למקום באמצעות מערכת התחבורה הציבורית מעל ומתחת לפני הקרקע.

פריז מתאימה לכל סוג של טיול או ביקור ולכל סגנון של הרכב מטיילים.

אפשר ללכת לאיבוד בין הסמטאות הצרות או לבחור במסלול שבכל נקודת ציון בו יש מה לראות או ממה להתרשם. המסעדות, בתי הקפה, הגלידריות ודוכני הקרפ המסורתי מזמינים ונעימים ואי אפשר להתעלם מהאתרים התיירותיים שפריז ידוע בהם - מגדל אייפל, מוזאון הלובר, כנסיות סקרה קר ונוטרה דאם, מגדל מונפארנס וכמובן שדרת השאנז אליזה עם שער הניצחון בראשה.

פריז היא עיר מעניינת ונעימה, תוססת ורומנטית שכל אחד ימצא בה את פינת החמד שאליה הוא הכי מתחבר וייהנה להיזכר בחופשה ואולי לבקר בה שוב.

 

חופשה ללונדון