להזמנת חופשה צלצלו עכשיו:  050-7924035

יעדים פופלרים נוספים

חופשה ברומא

 

רומא היא בירת הדת הנוצרית בעולם וככזאת היא מציעה מבנים ואתרים מיוחדים במינם שלא ניתן למצוא בשום מקום אחר. לרומא יש היסטוריה מופלאה ומרתקת שנשקפת דרך כל בית ומבנה בעיר ואי אפשר לטייל בה מבלי להתפעל מהיופי שלה ומשלל האתרים שהיא מציעה לתיירים המגיעים אליה מכל מקום וגם מישראל.

חופשה ברומא מציעה שלל ביקורים באתרים, אכילה במסעדות המתמחות בפסטה ומאפים וכמובן הנאה גדולה מהרחובות הנעימים, ממרכזי הקניות והבילוי והגלידה האיטלקית המפורסמת.

כל מי שיזמין נופש ברומא ימצא לעשות בה בדיוק את מה שהוא אוהב, מושך אותו ומעניין אותו.

כאמור, כל אחד - בכל גיל ובכל מטרת נסיעה ימצא מה לעשות ברומא, היכן לטייל ואיך ליהנות באופן מושלם.

מרומא עצמה אפשר לשכור רכב ולנסוע לערים נוספות באזור וטיולים מאורגנים של קבוצות בדרך כלל מאפשרים ביקור בכמה ערים על מנת ליהנות מכמה כיוונים וסגנונות של הערים האיטלקיות המפורסמות.

חופשה ברומא לא תהיה מושלמת ללא צפייה במשחק כדורגל של אחת מהקבוצות המקומיות ששתיהן קבוצות בינלאומיות מוכרות ומובילות המשופעות בכוכבים גדולים וניתן לצפות כאן בהופעה של אומנן בינלאומי.

 

איך לבחור נופש ברומא?

 

כאשר צריך לבחור או להרכיב את הנופש שמזמינים ברומא חשוב לשים לב לכמה פרמטרים חשובים - שעת הטיסה (כלומר שעת ההמראה) ושעת הטיסה חזרה לארץ, מה רמת המלון שבוחרים, היכן ברומא הוא ממוקם, האם יש בקרבתו המיידית תחבורה ציבורית נוחה או אטרקציות לביקור וכמובן מה סוג האירוח, חשוב להבין עם כמה כסף מזומן כדאי להגיע וחשוב לדעת באופן כללי באילו אתרים רוצים לבקר על מנת לבנות את המסלולים בצורה נבונה ונכונה.

אלה העקרונות של בניית נופש ברומא. חשוב מאד להשאיר בלוח הזמנים זמן פנוי על מנת לשנות את הרצונות על פי המצב בשטח כשמגיעים אל העיר.

חופשה ברומא יכולה להיות מושלמת עבור מי שחשוב לו לבלות וליהנות, לראות מראות שונים, אדריכלות שונה וכמובן אתרים מיוחדים במינם המזוהים עם ההיסטוריה של רומא ושל האנושות כולה.

לאימפריה הרומית יש מקום של כבוד בדפי ההיסטוריה ואי אפשר להגיע אל העיר ולא לפקוד את האתרים שבהם נקבעו סדרי עולם והפכו את רומא למעצמה שהיא כיום.

אפשר לבחור בין חופשה רגועה לבין חופשה שיש בה ביקורים וטיולים ללא הרף על מנת להספיק ולנצל את כל זמן החופשה מבלי לפספס שום אתר או אטרקציה.

 

חופשה ללונדון