להזמנת חופשה צלצלו עכשיו:  050-7924035

יעדים פופלרים נוספים

חופשה בברלין

 

ברלין היא עיר אירופאית לא שגרתית, עשרות שנים של היסטוריה משתקפות בכל צעד ושעל בה.

דם נשפך ברחובות שלה, טקסים התקיימו בכיכרות שלה, החלטות הוחלטה לא מעט ואירועים היסטוריים נרשמו בה.

חופשה בברלין מתאימה עבור מי שמעוניין להיחשף למאורעות היסטוריים אלה, מי שאוהב מוזיאונים ורוצה להעמיק את הידע שיש לו בנוגע להיסטוריה, אוהב את התרבות ואת האדריכלות וכמובן מעוניין לטעום קצת מתרבות אחרת, מופעים, שבירת שגרה וכמובן ספיגת השגרה והיומיום של עם אחר.

דילים לברלין מביאים את הבירה הגרמנית קרוב אל הנוסע הישראלי וכיום קל מאד להרכיב חופשה מושלמת בברלין ובסביבותיה.

לעם הגרמני יש את התרבות שלו בכל מה שקשור לתעסוקה יומיומית, בילוי מחוץ לבית, אכילה במסעדות ובתי קפה וכמובן שתיית בירה.

חופשה בברלין מציעה לתייר הופעות וקונצרטים של אומנים בינלאומיים מוכרים, משחקי כדורגל וכדורסל, מוזיאונים, מבני ציבור בעלי חשיבות וסיפורים מעניינים, כיכרות ורחובות בעלי אדריכלות מעניינת הקשורה בהיסטוריה של גרמניה עצמה ויבשת אירופה כולה וכמובן מסעדות המגישות את מנות המזון הפופולריות והאהובות על בני העם הגרמני.

 

איך לבחור מתוך דילים לברלין ?

 

הדילים השונים לברלין נבדלים זה מזה בטווח המחירים הרחב שלהם ובשירותים שהם מציעים - מספר הלילות בבית המלון, בסיס האירוח (עם או בלי ארוחות, מספר האורחים בכל חדר והשירותים והמתקנים שמציע בית המלון לאורחים) ולעיתים קרובות הדיל גם כולל השתתפות בטיול מאורגן.

כרטיסי כניסה לאתר או אטרקציה, שובר הנחה או פעילות במחיר מוזל. כיום חופשה בברלין לא חייבת להיות יקרה מאד אך חשוב מאד לדעת מתי לבחור להגיע, שכן בחודי החורף קר מאד בעיר.

יחד עם זאת - התקופה של חג המולד ותחילת השנה האזרחית החדשה היא תקופה של עיר מקושטת וחגיגית ומדובר בחגיגה לא פחות מנפלאה עבור כל תייר.

כיום יש לא מעט דילים לברלין מישראל ואפשר לבחור אם לנסוע באמצע השבוע או בסופו וממש להרכיב את החופשה המושלמת והמתאימה ביותר לרצונות, להעדפות ולצרכים.

אין צורך להתפשר על ביצוע פעולות שלא מעוניינים בהם וכל נוסע יכול לבלות בדיוק כפי שהוא אוהב ומעדיף.

ברלין בעצם מתאימה לכל נוסע בכל גיל, מצב משפחתי או לאום ולכן ניתן לראות בה תיירים מכל הסוגים ומכל המדינות. בנוסף לכך ברלין מציעה רשת נוחה מאד של תחבורה ציבורית בתוך גרמניה או החוצה אל מדינות אירופה אחרות וכך ניתן לשלב בטיול ביקור במדינה אחרת.

 

חופשה בברלין